4 KWIETNIA/ UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO>> kliknij

4 KWIETNIA 2021r/  UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

1. Dzisiejsza Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego rozpoczyna okres Wielkanocny w liturgii Kościoła, który kończy się niedzielą Zesłania Ducha Świętego ( 23 maj 2021 r. ). Rozpoczętą dziś oktawę Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego kończy Niedziela Miłosierdzia Bożego. Jutro i w następną niedzielę będzie dodatkowa Msza św. o godz. 12.30.

2. Serdeczne Bóg Zapłać Ks. Dominikowi i wszystkim, którzy mu pomagali w przygotowaniu dekoracji, Ciemnicy i Grobu Pańskiego: p. Katarzynie Trawickiej, p. Katarzynie Gochna, p. Renacie Ołdak, państwu Siatkowskim i wspólnocie Oazowej. Dziękuje również strażakom za zaciągnięcie warty przy Grobie Pańskim, oraz wszystkim, którzy złożyli ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. Bóg zapłać.

3. Jutro Msze św. wg początku niedzielnego: 7.00, 9.00, 11.00. 12.30 i 18.00. Kąty Borucza 13.30. Ofiary składane na tace w tym dniu będą przeznaczone na Katolicki Uniwersytet Lubelski. W czwartek po Mszy św. wieczornej Nabożeństwo do Św. Józefa. W piątek z racji oktawy Wielkanocy można spożywać pokarmy mięsne.

4. Jest do nabycia tygodnik ” Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

5. Życzenia Wielkanocne: Wielkanoc to czas otuchy i nadziei. Czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i drugiego człowieka. Życzymy Wam wszystkim drodzy parafianie, aby te Święta Wielkanocne przyniosły radość, pokój oraz wzajemną życzliwość. By stały się źródłem wzmocnienia Ducha i nadziei. Niech Zmartwychwstanie, które niesie odrodzenie napełni Was wszystkich pokojem i wiarą, niech da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.
CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁ ALLELUJA.

5 KWIETNIA – PONIEDZIAŁEK  WIELKANOCNY

7.00 + Piotra Kielczyka – 3 greg.

1. + Mariana Cichockiego w miesiąc po pogrzebie.

2. + Ryszarda Gromadowskiego i zm. z rodz. Gromadowskich.

3. + Stanisława Zdanowicza – intencja od uczestników pogrzebu.

4. + Helenę Rek – intencja od uczestników pogrzebu.

11.00 + Zofię Zdanowicz – intencja od uczestników pogrzebu.

+ Jana, Teresę i Marka Gromadowskich, Stanisława i Juliannę Dobosz, Krystynę i Stanisława Wysockich.

12.30 + Marcina Jackiewicza – intencja od uczestników pogrzebu.

18.00 + Zofię Wąsiewicz.

6 KWIETNIA– Wtorek
7.00 + Piotra Kielczyka – 4 greg.
18.00 + Andrzeja Ołdaka – intencja od Hanny i Leonarda Zdanowiczów.

7 KWIETNIA  – Środa
7.00 + Piotra Kielczyka – 5 greg.
18.00 + Aleksandra Milewskiego w 5 r. śm., Helenę Milewską i zm. z rodz. Milewskich.

8 KWIETNIA – Czwartek
7.00 + Piotra Kielczyka – 6 greg.
18.00 W Intencji Rodzin z Kręgów Matki Bożej Pielgrzymującej.

9 KWIETNIA– PIĄTEK
7.00 + Piotra Kielczyka – 7 greg.
18.00 + Adama Szubę

10 KWIETNIA – SOBOTA
7.00 + Piotra Kielczyka – 8 greg.
18.00 + Jadwigę Komuda w 9 r. śm., i zm. z rodz. Komudów, Genowefę, Janinę, Jana, Tadeusza, Zygmunta i Janusza Komudów, Bożenę Jakubowską, Zofię i Tadeusza Wocial, Mariana Szubę, Mieczysława Główkę

11 KWIETNIA / NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

7.00 + Piotra Kielczyka – 9 greg.

1. + Wacława Ołdaka w 4 r. śm.,

2. + Ewę i Stefana Kubujów.

3. + Kazimierę, Marka, Władysławę, Władysława, Stanisławę, Wacława, Tadeusza i Jana Beredów. Krystynę i Tadeusza Gochna. Kazimierza, Elżbietę, Bernarda i Janinę Michalik.

4. + Janinę Kowalską.

5. + Henryka Materę – intencja od córki Hanny z rodziną, Weronikę Matera.

6. + Annę Gryz – intencja od rodz. Śpiewaków.

7. + Henrykę Gąsior w 5 r. śm., Józefa i Juliannę Kijek.

8. + Irenę-Katarzynę Krysik w miesiąc po pogrzebie.

9. + Genowefę Radzio w miesiąc po pogrzebie, Grzegorza Nojszewskiego.

10. + Annę Gryz – intencja od uczestników pogrzebu.

11. + Stanisława Gajcy – intencja od uczestników pogrzebu.

12. + Andrzeja Ołdaka – intencja od chóru Kościelnego i pana Organisty.

12.30+ Annę Glinka – intencja od uczestników pogrzebu.

+ Józefa Gołębiewskiego w 10 r. śm., Stanisławę, Jana i Henryka Kamińskich.

18.00+ Czesławę Świderską w 9 r. śm., Antoniego Świderskiego, Barbarę i Jana Kielczyk, Stanisława Kielczyk.