4 LUTEGO 2024/ V NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu obchodzimy: jutro wspomnienie Św. Agaty, dziewicy i męczennicy, we wtorek wspomnienie Świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy, w sobotę wspomnienie Św. Scholastyki, dziewicy. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Światowy Dzień Chorego. Przy wyjściu z Kościoła będą zbierane ofiary do puszek na chorych objętych opieką „Caritas naszej Diecezji”.

2. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 11.00 spotkanie formacyjne dla rodziców dzieci Komunijnych.

3. Dziś rozpoczyna się kurs przedmałżeński pierwsza nauka po Mszy Św. o godz. 18.00. Następne nauki w kolejne niedziele po Mszy Św. o godz. 18.00.

4. Wczoraj zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Podsumowanie kolędy w przyszłą niedzielę. Wszyscy, którzy nie mogli nas przyjąć w wyznaczonym terminie mogą zgłaszać się w celu umówienia wizyty w innym terminie.

5. Spowiedź w dni powszednie 15 minut przed Mszą św. o godz. 7.00 i 18.00.

6. Jest do nabycia tygodnik „Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

5 LUTEGO – PONIEDZIAŁEK

7.00 + Henrykę Świadek w 35 r. śm.,
18.00 Dziękczynna – Błagalna w rocz. urodzin Pawła i Jakuba z prośbą o Boże Błogosławieństwo

6 LUTEGO – WTOREK
7.00 + Antoniego i Władysławę Kruszewskich, męża Czesława  Dąbrowskiego i syna Stanisława Dąbrowskiego i brata Tadeusza Kruszewskiego.
18.00 + Michała Lisa – intencja od koleżanek i kolegów z klasy ze Szkoły Podstawowej.

7 LUTEGO – ŚRODA
7.00 + Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące.
18.00 + Jana Rawskiego – urodzinowa, Bolesława, Władysława i Annę Rawskich, Tadeusza, Jana i Czesławę Jędrysiaków, Halinę Krysik i zm. z rodz. Jankowskich i Jędrysiaków.

8 LUTEGO – CZWARTEK
7.00 + Bożenę Smuga.
18.00 W Intencji Rodzin z Kręgów Matki Bożej Pielgrzymującej.

9 LUTEGO – PIĄTEK
7.00 + Piotra Dziubak – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00  + Karola, Mariannę i Genowefę Tacikowskich i zm. z rodz. Tacikowskich.
Po Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 21.00.
Zakończona Błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem i odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego.

10 LUTEGO – SOBOTA
7.00 + Piotra Mielczarka – intencja od Kegów M. B. Pielgrzymującej.
18.00 + Władysławę Kulesza

11 LUTEGO–  6 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 + Janinę Świderska – urodzinowa, i zm. z rodz. Świderskich i Marchela i za dusze w czyśćcu cierpiące.

1. Dziekczynno – błagalna o łaskę szybkiego powrotu do zdrowia dla Dariusza.

2. + Barbarę Bereda w 18 r. śm., Stanisława Beredę i zm. z rodz. Beredów i Prusów.

3. + Stanisława-Czesława Skuzę – intencja od rodz. Stępień i Gochna.

4. + Jerzego Prusa w 4 r. śm., Marię Prus.

5. + Wojciecha Gajczy – intencja od uczestników pogrzebu.

6. + Jacka Kruszewskiego – intencja od uczestników pogrzebu.

7. + Sławomira Tabora – intencja od uczestników pogrzebu.

8. + Anne Bartnicką – intencja od Andrzeja i Zofii Główka.

11.00 ZA PARAFIAN

13.30 Msza Święta w  w Kątach Borucza

Dziękczynna – Błagalna w 70 r. urodzin Henryka Pytkowskiego jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla niego i całej rodziny.

18.00 +  Janinę Zdanowicz w 21 r. śm., Stanisława Zdanowicza z rodziną, Zofię i Wiesława Zientara z rodziną.