4 października -XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA >> kliknij

4 października – XXVII  NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu przypada: jutro wspomnienie Św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy, w środę wspomnienie N.M.P. Różańcowej. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy XX dzień papieski pod hasłem „ Totus Tuus ”. Tradycyjnie w tym dniu będzie przeprowadzona zbiórka ofiar do puszek na fundację „ Dzieło Nowego Tysiąclecia ” na stypendia dla uzdolnionej młodzieży z małych miast i wsi.

2. W wtorek po Mszy św. o godz. 7.00 w zakrystii p. Organista będzie zapisywał na miejsca do handlu przy cmentarzu we Wszystkich Świętych.

3. Przyjmujemy już na wypominki za zmarłych w/g tych samych zasad co w poprzednich latach.

4. Nabożeństwa różańcowe w naszym Kościele są odprawiane codziennie o godz. 17.30. Serdecznie zachęcamy do udziału w nich.

5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych.

6. W najbliższą sobotę 10 października w Katedrze Warszawsko – Praskiej trzech naszych parafian Jakub Paska, Franciszek Sierhej i Bernard Szponar przyjmą posługę lektorów. Od tego dnia lektorom będzie przysługiwał nowy strój liturgiczny, którym jest biała alba z krzyżem lektorskim. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.

7. W następną niedzielę 11 października po Mszy św. o godz. 9.00 odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania. W trakcie spotkania kandydatom zostaną wręczone indeksy.

8. Spowiedź w dni powszednie 15 minut przed Mszą św. o godz. 7.00, natomiast w październiku spowiedź wieczorna przed nabożeństwem różańcowym o godz. 17.15.
    Spowiadamy w zakrystii ministranckiej. W niedzielę spowiadamy w zakrystii ministranckiej oraz w Kaplicy Matki Bożej w Kościele.

9. Kancelaria parafialna czynna: w poniedziałek, wtorek i czwartek w godz. 18.30 – 19.30, piątek i sobota w godz. 8.00 – 9.00

10. Jest do nabycia tygodnik ” Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

4 października-  XXVII  NIEDZIELA ZWYKŁA/ INTENCJE MSZALNE

7.00 + Aleksandra i Leokadię Gadomskich i Jadwigę Lewandowską.

1. Dziękczynno – Błagalna w 25 r. ślubu Bożeny i Józefa z podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i wnuka Bartosza.

2. Dziękczynno – Błagalna w 30 r. ślubu Marzeny i Sylwestra z podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i całej rodziny.

3. Dziękczynno – Błagalna w 10 r. urodzin Macieja z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla niego i całej rodziny.

4. + Halinę Kruszewską,

5. + Stanisławę i Stanisława Bereda z rodziną, Edwarda i Wiesława Miętus.

6. + Jerzego Krawczaka.

7. + Aleksandra i Stefanię Gołębiewskich w 18 r. śm.,

8. + Teresę Wocial, Bogusławę i Zygmunta Jackiewiczów.

9. + Jana Kulmę.

10. + Sławomira Jerzaka.

11. + Ryszarda Kruszewskiego i zm. z rodz. Kruszewskich i Główków.

12. + Monikę Gnich – intencja od męża i dzieci.

13. + Józefa Kalata w 14 r. śm., i Mariana Kalata w 6 r. śm.,

14. + Genowefę Jakubowską – intencja od uczestników pogrzebu.

15. + Stanisławę Ciszkowską – intencja od uczestników pogrzebu.

11. 00  ZA PARAFIAN

+ Stefana, Rozalię i Jana Kur, Annę i Jana Sarna i zm. z rodz. Kurów i Sarnów.

17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

18.00 + Weronikę Matera w 10 r. śm.,

5 października – PONIEDZIAŁEK
7.00 + Mariannę i Aleksandra Rozbickich.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.
18.00 + Mariannę, Władysława i Eugeniusza Rogalów.

6 października – Wtorek
7.00 Dziękczynno – Błagalna w 30 r. ślubu Barbary i Sławomira Klukowskich z podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i całej rodziny.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.
18.00 + Teresę Bąkowską w 22 r. śm., i zm. z rodz. Bąkowskich.

7 października – ŚRODA
7.00 + Elżbietę Chaberę.
18.00 + Andrzeja Gruba w 4 r. śm.,

8 października – CZWARTEK
7.00 Dziękczynno – Błagalna z podziękowaniem za wszelkie otrzymane łaski dla rodz. Reków oraz za dar wnuków.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.
18.00 W intencji Rodzin z Kręgów Matki Bożej Pielgrzymującej.

9 października – PIĄTEK

7.00 + Jana w 5 r. śm., i Tomasza w 33 r. śm., Cybulów z rodzicami.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.
18.00 + Jana Araszkiewicza, Sławomira Araszkiewicza, Leszka i Agnieszkę Araszkiewicz i zm. z rodz. Araszkiewiczów.

10 października – SOBOTA
7.00 Dziękczynno – Błagalna w 39 r. ślubu Adama i Gabrieli, oraz w 10 r. ślubu Marleny i Artura i w 1 r. urodzin Zosi z podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i całej rodziny.
17.00 Dziękczynno – Błagalna w 65 r. ślubu Joanny i Józefa Jurek z podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i całej rodziny.
17.30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.
18.00 + Władysława Skwarskiego w 15 r. śm., Halinę Skwarską, Tadeusza Wytrykusa i zm. z rodz. Skwarskich, Delczyńskich i Wytrykusów, Jadwigę Kucharską.