4 sierpnia –XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – OGŁOSZENIA>> kliknij

— 4 sierpnia –XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – OGŁOSZENIA>> kliknij

4 sierpień– XVIII  NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu przypada:

• we wtorek Święto Przemienienia Pańskiego

• czwartek wspomnienie św. Dominika

• w piątek wspomnienie Świętej Teresy Benedykty od Krzyża, Patronki Europy

• w sobotę wspomnienie Świętego Wawrzyńca

2. Zapraszamy na Mszę Świętą dziękczynną za Łaskę nałożenia Szkaplerza Świętego w naszej parafii, w intencji noszących Szkaplerz NMP z Góry Karmel oraz w intencji wszystkich parafian, która odbędzie się 23 września o godz. 18.00.

3. Zapraszamy na Dożynki Parafialne, które rozpoczną się uroczystą Mszą Św. 18 sierpnia 2019r o godz.11.00

4. Miesiąc sierpień to czas pielgrzymowania do Sanktuarium Matki Bożej Jasnogórskiej. Polecajmy w naszych modlitwach wszystkich pielgrzymów.

5. Sierpień  to również czas abstynencji.  Czas inicjatyw promujących abstynencję i wspierających trzeźwość. Pamiętajmy o wszystkich walczących o trzeźwość w naszych modlitwach.

6.  Przypominamy również, że w okresie wakacji spowiedź w dni powszednie odbywa się 15 minut przed Mszą św.

7. W niedziele spowiedź odbywa się przed Mszą o 7.00 i 18.00 oraz w czasie Mszy o 9.00 i 11.00.

4 sierpień – NIEDZIELA ZWYKŁA- INTENCJE MSZALNE

7.00 + Zofię, Kryspina i Jana Kominków z rodzicami, Janinę i Mariana Piekutów z rodzicami, Kazimierza Stępnia z rodzicami
  1. Dziękczynno – Błagalna z prośbą o Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej z Góry Karmel dla wszystkich osób przyjmujących dziś  Szkaplerz św. w naszej parafii.

2. Dziękczynno – Błagalna w 90 r. urodzin Marii Piotrowskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski, oraz z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla niej i całej jej rodziny.

3. Dziękczynno – Błagalna w 10 r. ślubu Kasi i Pawła z podziękowaniem za otrzymane dotychczas łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i ich dzieci: Laury i Leny.

4. O zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Konrada Zycha i wszelkie łaski Boże dla jego rodziny.

5. O łaskę uzdrowienia na duszy i ciele dla Cezarego i jego rodziny.

6.  + Krystynę, Feliksa i Wiesława Gąsiorków.

7. + Stanisławę i Stanisława Rawskich.

8. + Mariannę Dyła – intencja od rodz. Zdanowiczów.

9. + Jana Skuzę w 26 r. śm., Józefa i Bronisławę Skuza, Annę i Władysława Skuza, Czesławę i Bolesława Bieńkowskich.

10. + Elżbietę Kaska – intencja od uczestników pogrzebu.

11. + Mariusza Śliwę – intencja od dziadków Śliwów.

12. Jacka Kulmę – intencja od uczestników pogrzebu.

13. + Helenę i Wacława Czajkowskich, Ludwikę i Kazimierza Bąkowskich, Katarzynę i Szczepana Bąkowskich.

14. + Jadwigę, Bogdana i Kazimierza Pasków, Andrzeja Łazarskiego, Eugeniusza Siarnackiego

11.00  ZA PARAFIAN

13.30  Msza Św. w Kątach Borucza

+ Władysława Sasina
 18.00+ Janinę, Władysława i Jana Brzezińskich dziadków Brzezińskich i Dąbrowskich, Helenę i Stanisława Komudów, Andrzeja Witkowskiego, Wacławę i Bogdana Szatańskich.

5 SIERPIEŃ – PONIEDZIAŁEK

7.00+ Mirosława Kielaka w miesiąc po pogrzebie.
18.00+ Halinę Chodowicz w 6 r. śm., i zm. z rodz. Chodowiczów, Gałązków i Araszkiewiczów.

6 SIERPIEŃ – WTOREK (Święto Przemienienia Pańskiego)

7.00+ Bolesława Wróblewskiego w miesiąc po pogrzebie.
18.00+ Zofię, Franciszka i Tadeusza Wójcik.

7 SIERPIEŃ – ŚRODA

7.00+ Bohdana Dobosza – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00+ Jana Komudę w 42 r. śm., Genowefę, Jadwigę, Tadeusza, Zygmunta i Janusza Komudów, Bożenę Jakubowską, Zofię i Tadeusza Wocial, Mariana Szubę.

8 SIERPIEŃ  –  CZWARTEK

7.00+ Lucjana Pietrzyka – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00  W Intencji Rodzin z Kręgów Matki Bożej Pielgrzymującej.

9 SIERPIEŃ – PIĄTEK

7.00 + Tadeusza Bąkowskiego – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00 + Iwonę Kulma w 2 r. śm.,

10 SIERPIEŃ– SOBOTA

7.00 +  Krystynę Piekut w 40 r. śm., Ryszarda Piekuta w 25 r. śm., Feliksę w 11 r. śm., i Bolesława w 14 r. śm., Forysiów.
17.00ŚLUB: Żaneta Maślanik i Sebastian Czechowski
18.00ŚLUB: Anna Kosińska i Tomasz Kędzierski.