4 WRZEŚNIA/ 23 NIEDZIELA ZWYKŁA> kliknij

4 WRZEŚNIA/ 23NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu obchodzimy w środę wspomnienie Bł. Ignacego Kłopotowskiego, prezbitera, w czwartek święto Narodzenia N.M.P.

2. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na Seminarium Diecezjalne naszej parafii.

3. Dziś po wieczornej Mszy Św. Odbędzie się spotkanie informacyjne dla osób które chcą uczestniczyć w 33 – dniowych rekolekcjach wg.Traktatu św. Ludwika Grignion de Montfort.

4. W naszej diecezji od dnia 8 września do 31 października zostnie podjęta inicjatywa modlitwy Nowenną Pompejańską. Pragniemy w 30 rocznicę ustanowienia Diecezji Warszawsko Praskiej zawierzyć Maryi wszystkie parafie, ośrodki duszpasterskie, kapłanów, domy i zgromadzenia zakonne i wszystkie rodziny. Nowienna będzie odmawiana w wybranych parafiach znajdujących się na granicy naszej diecezji. Ks. Bp. Romuald Kamiński prosi o włączenie się naszej wspólnoty parafialnej we wspólną modlitwę w dniu 6 października (29 dzień nowenny). Szczegółowe informacje dotyczące sposobu odmawiania nowenny oraz godziny rozpoczęcia podamy w późniejszym terminie.

5. W imieniu Duszpasterzy oraz p. Wójt  Kingi Sosińskiej, serdecznie zapraszamy dzieci i ich rodziców na piknik rodzinny, który odbędzie się w przyszłą niedzielę 11 września od godziny 12.00 na placu przy naszym kościele. Szczegółowe informacje znajdują się na plakatach i stronach internetowych naszej Gminy i Parafii.

6. Spowiedź w dni powszednie 15 minut przed Mszą św. o godz. 7.00 i 18.00

7. Jest do nabycia tygodnik ” Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

5 WRZEŚNIA- PONIEDZIAŁEK

7.00 + Sylwestra Zielińskiego, Antoniego i Zofię Zielińskich.
18.00  Dziękczynno – Błagalna w 13 r. ślubu Anny i Kamila jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla nich i ich dzieci.

6 WRZEŚNIA  –  WTOREK
7.00 + Zofię ,Michalak – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00 + Janinę i Jana Rosołek.

7 WRZEŚNIA –  ŚRODA
7.00 + Henryka Pason w miesiąc po pogrzebie.
18.00  + Ojca Alojzego Kosobudzkiego w 1 r. śm.,

8 WRZEŚNIA  – CZWARTEK ( Narodzenie Najświętszej Maryi Panny)
 7.00 + Ewę, Józefa, Natalię, Józefa i Wiktora Kaim, Aleksandra, Adama i Kazimierza Jackiewiczów.
18.00 W intencji Rodzin z Kręgów Matki Bożej Pielgrzymującej.

9 WRZEŚNIA  PIĄTEK
7.00 + Annę Murzyn w miesiąc po pogrzebie.
18.00 Dziękczynno – Błagalna w 40 r. ślubu Anny i Andrzeja jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla nich oraz całej rodziny.

10  WRZEŚNIA – SOBOTA
7.00 + Barbarę Kowalczyk.
16.00 ŚLUB: Weronika Michalska i Mariusz Kucharski.
17.00 ŚLUB: Dorota Orych i Jacek Jerzak.
18.00  Dziękczynno – Błagalna w 16 r. ślubu Katarzyny i Mariusza jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla nich i ich synów: Aleksandra i Julka.

11 WRZEŚNIA– 24 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 + Antoniego i Halinę Michalskich, Stefana i Dominikę Prus

1. O spełnienie woli Bożej dla Barbary.

2. Dziękczynno – Błagalna w 50 r. ślubu Stefanii i Gabriela Piwków jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i ich rodzin szczególnie wnuczek Basi i Weroniki.

3. + Bogusława Zielińskiego.

4. + Mariana, Leszka i Zofię Ciuraj.

5. + Artura Majszyka – intencja od uczestników pogrzebu.

6. + Romana Gromadowskiego – intencja od uczestników pogrzebu.

7. + Mariannę Bartnicką – intencja od uczestników pogrzebu.

8. + Stefanię i Władysława Bielickich i zm. z rodz. Bielickich i Gochna.

9. + Krzysztofa-Stanisława Krysik w miesiąc po pogrzebie.

10. + Zygmunta i Dariusza Kowalczyk i zm. z rodz. Kowalczyków.

11. + Łukasza Wojtyńskiego – imieninowa, Janusza w 24 r. śm., i Czesławę Paczkowskich z rodzicami i zm. z rodz. Domańskich i Wojtyńskich.

12. + Katarzynę Spoczyńską i zm. z rodz. Piwków i Płoszajów.

13. + Justynę Calińska, Marcelę i Wacława Płoszaj.

13.30 Kąty Borucza

+ Genowefę i Stefana Pacuszka, Zofię i Bolesława Ołdak, Danutę i Marka Lewandowskich, Jana Kur.

18.00 + Adriana Stolarczyka w 14 r. śm.,