5 CZERWCA / UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO> kliknij

5 CZERWCA 2022r/  UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

1. W tym tygodniu obchodzimy jutro święto N.M.P. Matki Kościoła, w środę wspomnienie św. Jadwigi Królowej, w czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Przyszła niedziela to Uroczystość Św. Trójcy.

2. Dziś przy wyjściu z Kościoła będą zbierane ofiary do puszek na budowęŚwiątyni Opatrzności Bożej.

3. W tym roku prosimy, aby ołtarze na Boże Ciało przygotowali mieszkańcy następujących miejscowości: I – ołtarz Kąty Borucza, II –  ołtarz tradycyjnie Strażacy, III – ołtarz Kąty Miąski i Flakowizna, IV – ołtarz Kąty Wielgi i Gołębiowizna.

4. W najbliższy wtorek zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 18.00. Będzie ona sprawowana przez księży, którzy dwa lata temu razem z księdzem Dominikiem przyjeli święcenia kapłańskie.

5. Kończy się okres komunii św. Wielkanocnej.

6. Są jeszcze ostanie wolne miejsca na pielgrzymkę do Wilna i krajów nadbałtyckich.

7. Jest do nabycia tygodnik ” Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

6 CZERWCA  –  PONIEDZIAŁEK
7.00 + Kazimierza Milewskiego – 6 greg.
17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18.00 Dziękczynno – Błagalna w 14 r. ślubu Marianny i Mieczysława Mielczarek z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i dzieci.

7 CZERWCA  –  WTOREK
7.00 + Kazimierza Milewskiego – 7 greg
17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18.00 Dziękczynno – Błagalna w 10 r. ślubu Iwony i Krzysztofa Kaim jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i całej rodziny.

8 CZERWCA –  ŚRODA
7.00 + Kazimierza Milewskiego – 8 greg.
17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
18.00 W Intencji Rodzin z Kręgów Matki Bożej Pielgrzymującej.

9 CZERWCA  – CZWARTEK
7.00 + Kazimierza Milewskiego – 9 greg.
18.00 + Henrykę Zdanowicz w rocz. śm.,

10 CZERWCA  PIĄTEK
7.00 + Kazimierza Milewskiego – 10 greg.
18.00 +

11  CZERWCA – SOBOTA
7.00   + Kazimierza Milewskiego – 11 greg.
17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
17.00 ŚLUB: Aneta Piotrkowicz i Patryk Cichomski.
18.00 + Antoniego – imieninowa i Helenę Sulejewskich.

12 CZERWCA– NIEDZIELA NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

7.00 + Kazimierza Milewskiego – 12 greg.

1. Dziękczynno – Błagalna za otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Św. I oddalenie wszelkich nieszczęść dla mieszkańców Rządzy.

2. Dziękczynno – Błagalna w 1 r. ślubu Martyny i Bartosza Wnorowskich jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i całej rodziny.

3. + Julię w 16 r. śm., Aleksandra, Jana i Elżbietę Bielickich.

4. + Annę i Nikodema Gorzkowskich.

5. + Antoniego Biesiadę – imieninowa, Leokadię, Stanisława i Kazimierza Biesiadów i zm. z rodz. Szczęsnych.

6. + Kamila Główkę – intencja od kadry kierowniczej pielęgniarek ze szpitala w Mińsku Maz.

7. + Andrzeja Kielczyka w 2 r. śm.,

8. + Zofię Kopacz

9. + Barbarę i Teresę Rogala.

10. + Stanisława Cudnego w miesiąc po pogrzebie.

11. + Tadeusza Kowalczyka w miesiąc po pogrzebie.

12. + Jana Rysiawę, rodziców Władysława i Wiktorię oraz zm. z rodz. Rysiawów

13. + Stanisławę Tarnowską – intencja od uczestników pogrzebu.

14. + Marcina Witkowskiego – intencja od uczestników pogrzebu.

15. + Wandę Bielicką – intencja od uczestników pogrzebu.

16. + Danutę Poisarczyk.

13.30 Kąty Borucza

17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE

18.00 + Władysława Wojdynę w 1 r. śm., Stanisława Wojdynę.