5 LISTOPADA / XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

5 LISTOPADA / XXXI NIEDZIELA ZWYKŁAOGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. W tym tygodniu obchodzimy: w czwartek Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, w piątek wspomnienie Św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła, w sobotę wspomnienie Św. Marcina z Tours, biskupa.

2. W sobotę z racji Święta Niepodległości o godz. 11.00 będzie odprawiona Msza Św. w intencji Ojczyzny. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

3. W przyszłą niedzielę przy wyjściu z Kościoła będą zbierane ofiary do puszek z racji dnia solidarności z Kościołem prześladowanym.

4. W dalszym ciągu przyjmujemy na wypominki roczne w zakrystii i kancelarii parafialnej.

5. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 11.00 spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych.

6. W przyszłą niedzielę o godz. 14.00 w Wólce Czarniańskiej będzie odprawiona Msza Św. w intencji dziękczynnej za plony oraz w intencji Ojczyzny.

7. W dni powszednie spowiedź 15 minut przed Mszą Św. o godz. 7.00 i 18.00.

8. Jest do nabycia tygodnik ” Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

6 LISTOPADA- PONIEDZIAŁEK

7.00 + Mariusza Suchockiego – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00 + Sławomira Araszkiewicza.

7 LISTOPADA– WTOREK
7.00 + Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące.
18.00 + Mariana Dyłę.

8 LISTOPADA
7.00 + Stanisława Mężyńskiego – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00 W Intencji Rodzin z Kręgu Matki Bożej Pielgrzymującej.

9 LISTOPADA- CZWARTEK

7.00 + Barbarę Bielicką – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00 + Adama Trawickiego w rocz. śm.,

10 LISTOPADA–   PIĄTEK
7.00 + Krystynę Kowalczyk – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00 + Bożenę Smuga i za dusze w czyśćcu cierpiące.
Po Mszy Świętej indywidualna Adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 21.00, zakończona Błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem oraz  odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego.

11 LISTOPADA – SOBOTA
7.00 + Stefanię Rek w 21 r. śm., Ignacego Reka i zm. z rodz. Reków i Nalazków.
11.00 MSZA ŚW. W INTENCJI OJCZYZNY
18.00 + Henrykę Piotrowską w 9 r. śm., Mariana, Stanisława, Danutę i Mariana Piotrowskich. Czesława, Franciszkę, Stefanię, Wacława, Józefa, Czesława i Zbigniewa Słowik. Stanisława i Czesława Dobosz.

12 LISTOPADA – 32  NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 + Zofię i Krystynę Kominków z rodzicami, Jana Kominka.

1. Dziękczynno – Błagalna w 40 r. urodzin Roberta Zdanowicza jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla niego i całej rodziny.

2. Genowefę i Zdzisława Czapskich w 25 r. śm., i zm. z rodziny: Jarosława Jerzaka, Irenę i Jarosława Czapskich.

3. Stefana Kosińskiego w 5 r. śm., Helenę, Cecylię, Stanisława, Jana i Zygmunta Kosińskich.

4. + Mirosława, Wacława, Wiktorię i Jana Szczęsnych zm. z rodz. Beredów i za dusze w czyśćcu cierpiące.

5. + Tadeusza Wojtonia w 4 r. śm.,

6. + Bogusława Zielińskiego w 4 r. śm.,

7.  + Celestyna Rawskiego.

1. + Stanisławę Wojdyno w 3 r. śm., Joannę Wojdyno.

2. + Andrzeja Gałązkę – intencja od mieszkańców Prądzewa-Kopaczewa.

3. + Czesława Szubę – intencja od żony, dzieci i wnuków.

4. + Stanisława Sasina w 11 r. śm. Jadwigę i Wojciecha Sasin i zm. z rodz. Sasinów.

5. + Barbarę Bielicką – intencja od uczestników pogrzebu.

6. + Wojciecha Gajczy – intencja od uczestników pogrzebu.

7. + Sabinę-Elżbietę Dąbrowską – intencja od uczestników pogrzebu.

8. + Ludwika Gołębiowskiego w 4 r. śm., Krystynę, Krzysztofa i Mirosława.

9. + Michała Lisa – intencja od cioci z Łosic.

10. + Marcina Witkowskiego.

11. + Tadeusza Brzost – intencja od znajomych.

+ Genowefę i Stefana Pacuszka, Zofię i Bolesława Ołdak, Krystynę i Jana Kur, Danutę i Marka Lewandowskich, Jerzego Dzięcioł.

14.00 MSZA ŚW. W WÓLCE CZARNIŃSKIEJ:

-Dziękczynno – Błagalna za zbiory i o Boże Błogosławieństwo dla wszystkich mieszkańców i całej ojczyzny.

18.00 + Stefana Kur w 17 r. śm., Rozalię i Jana Kur, Annę i Jana Sarna i zm. z rodz. Kurów i Sarnów.