5 LUTEGO/ V NIEDZIELA ZWYKŁA> kliknij

5 LUTEGO/  V NIEDZIELA  ZWYKŁA

1. W tym tygodniu obchodzimy jutro: wspomnienie św. męczenników Pawła Miki i Towarzyszy, w piątek wspomnienie św. Scholastyki, w sobotę przypada Światowy Dzień chorego. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na chorych objętych opiekę „Caritas” Diecezji.

2. Dziś po Mszy św. wieczornej pierwsza nauka dla narzeczonych w ramach kursu przedmałżeńskiego.

3. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 poświęcenie i wręczenie modlitewników dla dzieci komunijnych. Po Mszy św. spotkanie formacyjne dla rodziców dzieci komunijnych.

4. Spowiedź w dni powszednie 15 minut przed Mszą św. o godz. 7.00 i 18.00.

5. Kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałki i czwartki po Mszy św. wieczornej do 20.00 i w soboty od 8.00 do 9.00.

6. Dziękujemy mieszkańcom Ołdakowizny za pomoc w uprzątnięciu Kościoła z dekoracji świątecznych.

7. Pragniemy podziękować wszystkim, którzy nas przyjęli z wizytą duszpasterską jak również za ofiary złożone przy tej okazji na utrzymanie naszej parafii. Rodzin w naszej parafii jest 1521 przyjęło nas 1274 nie przyjęło 247 rodzin. Na potrzeby materialne parafii wierni złożyli ofiary w wysokości 80.560 zł. Jeszcze raz serdeczne Bóg zapłać.

8. Jest do nabycia tygodnik ” Idziemy” jak zawsze zachęcamy na nabywania i lektury.

6 LUTEGO – PONIEDZIAŁEK
7.00 + Romana-Zygmunta Gromadowskiego – intencja od uczestników pogrzebu
18.00 Dziękczynno – Błagalna w rocz. urodzin Pawła, Jakuba i Marzeny z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla nich i rodziny.

7 LUTEGO – WTOREK
7.00 + Eugeniusza Suchockiego – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00 + Karola, Mariannę i Genowefę Tacikowskich i zm. z rodz. Tacikowskich.

8 LUTEGO – ŚRODA
7.00 + Jana Rawskiego – urodzinowa i zm. z rodz. Rawskich, Jędrysiaków i Jankowskich.
18.00 W Intencji Rodzin z Kręgów Matki Bożej Pielgrzymującej.

9 LUTEGO – CZWARTEK
7.00 + Bożenę Smuga – urodzinowa i za dusze w czyśćcu cierpiące.
18.00 Dziękczynno – Błagalna w 22 r. ślubu Agaty i Pawła oraz w 13 r. urodzin Mai Siatkowskiej jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla nich i całej rodziny.

10 LUTEGO – PIĄTEK
7.00 + Stanisława Mężyńskiego – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00  + Alicję Endzelm w 6 r. śm., Stanisława i Karola Endzelmów.

11 LUTEGO – SOBOTA
7.00 + Celestyna Rawskiego w miesiąc po pogrzebie.
18.00 + Janinę Zdanowicz w 20 r. śm., Stanisława Zdanowicza z rodziną, Zofię i Wiesława Zientarów z rodziną.

12 LUTEGO – VI  NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 + Janinę Świderską

1. Dziękczynno – Błagalna w 70 rocz. urodzin Teresy jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej i Dary Ducha św. dla niej, dzieci, wnuków i prawnuka.

2. + Leszka Ludwiniaka i zm. z rodz. Ludwiniaków i Kamińskich.

3. + Pawła, Jana i Michała Andrasików, Genowefę, Józefa i Bożenę Piotrowskich.

4. + Zofię-Mariannę Jakubowską w miesiąc po pogrzebie.

5. + Mirosława Jackiewicza w miesiąc po pogrzebie, Czesławę, Czesława i Zbigniewa Jackiewiczów.

6. + Sławomira-Jana Komuda w miesiąc po pogrzebie.

7. + Walentego Wasilewskiego – imieninowa.

8.+ Stanisława Gańko – intencja od uczestników pogrzebu.

9. + Floriana Wiktorowicza – intencja od uczestników pogrzebu.

10. + Danutę Szuba – intencja od uczestników pogrzebu.

11. + Łukasza Wojtyńskiego w 4 r. śm., Władysława, Stanisława, Halinę, Maksymiliana, Ryszarda i Jana Wojtyńskich, Czesławę i Janusza Paczkowskich. Józefę i Stanisława Gawron z rodziną.

11.00  ZA PARAFIAN

13.30 Kąty Borucza

+ Helenę Pytkowską w rocz. śm., Stanisławę Pytkowską.

18.00 + Jana i Władysławę Wojtyńskich, Irenę i Czesława Mielczarków i zm. z rodz. Wojtyńskich i Mielczarków.