5 MAJ – III NIEDZIELA WIELKANOCY – OGŁOSZENIA>> kliknij

— 5 MAJ – III NIEDZIELA WIELKANOCY – OGŁOSZENIA>> kliknij

III  Niedziela Wielkanocy

W poniedziałek 6 maja przypada święto świętych Apostołów Filipa i Jakuba.

W   najbliższą środę 8 maja będziemy przeżywać w naszej parafii odpust w uroczystość  Św.Stanisława Biskupa i Męczennika głównego patrona Polski.
Podczas Mszy Św. wieczornej słowo wygłosi Ks.Eugeniusz Leda – duszpasterz przy kaplicy Instytutu Prymasa Wyszyńskiego.
Po  Mszy Św. zapraszamy na  spotkanie z p. Anną Rastawicką- laureatką nagrody Kustosza Pamięci Narodowej, która od 38 lat pracuje
w Instytucie Prymasowskim, a wcześniej była jedną z najbliższych współpracownic Księdza Prymasa Wyszyńskiego.

W sobotę 18 maja Siostra Katarzyna z Instytutu Sióstr Szensztackich zaprasza na spotkanie do Sanktuarium Wierności w Świdrze Szczegółowy program spotkania >>>

W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 11.00 spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych.

Przypominamy, że nabożeństwa majowe w naszym Kościele są odprawiane codziennie o godzinie 17.30.

Prosimy o zgłaszanie terminów Mszy Św. majowych w poszczególnych wioskach.

Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się 19.05.2019 r. na Mszy Świętej o godz. 11.00.

Rocznica Pierwszej  Komunii Świętej  02.VI. 2019 r.  na Mszy Świętej o godz. 11.00

W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na Seminarium Duchowne naszej diecezji.

Serdecznie zapraszamy na pielgrzymkę autokarowa do Loretto 18.05.2019 r. tj. sobota. Wyjazd sprzed Kościoła o godz. 8.00.
Zapisy w Zakrystii.

W dniu 13.05.2019 r. o godz. 18.00 Msza Święta w intencji kół różańcowych. Po Mszy Św. zapraszamy na spotkanie zelatorki oraz członków kół różańcowych działających na terenie naszej parafii.

5 MAJA    III NIEDZIELA WIELKANOCY – INTENCJE MSZALNE

7.00 + Stanisława Wojdynę imieninowa, Przemysława Wojdynę

1. Dziękczynno – Błagalna w 35 r. ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i ich dzieci.

2. Dziękczynno – Błagalna w 25 r. ślubu Renaty i Janusza jako podziękowanie za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo dla jubilatów i ich dzieci.

3.Dziękczynno – Błagalna w 1 r. urodzin Bartłomieja Makosa z prośbą o zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla niego i rodziny.

1. + Czesławę Paczkowską w 14 r. śm., Janusza Paczkowskiego z rodzicami i rodziną.

2. + Łukasza Wojtyńskiego – intencja od kolegów i koleżanek z pracy mamy.

3. + Barbarę Gawron w 3 r. śm., Stanisława i Józefę Gawron, Władysławę i Grzegorza Gąsiorek

4. + Stanisławę i Stanisława Wieczorek, Edwarda i Stefana Wieczorek, Zofię Banaszek, Adama i Stanisława Suchenek. Andrzeja Brogowskiego, Helenę i Czesława Suchockich.

5. + Monikę Gnich – imieninowa.

6. + Stanisława Kielczyka.

7. + Katarzynę i Jana Milewskich i zm. z rodz. Milewskich.

8. + Stanisława i Genowefę Rawskich.

9. + Stanisława Wielgo – imieninowa.

10. + Józefa Domańskiego w miesiąc po pogrzebie.

11. + Wiesława Hutkowskiego w miesiąc po pogrzebie,

12. + Krystynę Kur w 3 r. śm.,

13. + Sylwestra Kaim w 8 r. śm., Julię i Franciszka Czerwińskich, Jana Kaima.

14. + Zygmunta, Andrzeja, Mariannę i Karola Kulmów.

15. + Tadeusza, Mariannę i Ignacego Kowalczyków.

16. + Adama Gajc w 1 r. śm.,

17. + Jana Zycha w 6 r. śm.,

18. + Mieczysława Komudę w 7 r. śm.,

19. + Pawła – Zygmunta Piwek – imieninowa.

20. + Ludwikę Wieczorek – intencja od uczestników pogrzebu.

11.00 ZA PARAFIAN
17.30 NABOŻEŃSTWO MAJOWE
18.00 + Przemysława Wojdynę w 5 r. śm.,

6 MAJA – PONIEDZIAŁEK( ŚW. APOSTOŁÓW FILIPA I JAKUBA)
7.00 + Kazimierza Gajczy w 13 r. śm.,
18.00 +Eugeniusza Słowika w 14 r. śm.,

7 MAJA – WTOREK
7.00 + Natalię Kaim w 3 r. śm., z rodzicami.
17.30 Nabożeństwo majowe
18.00 + Stanisława Kruszewskiego – imieninowa, Stefanię i Czesława Kruszewskich, Stanisławę i Michała Łukasiak, Józefa Szadkowskiego.

8 MAJA – ŚRODA ( UROCZYSTOŚĆ ŚW. STANISŁAWA B.M. )
7.00 + Stanisława Przedlackiego – imieninowa.
18.00 SUMA ODPUSTOWA ZA PARAFIAN

9 MAJA – CZWARTEK
7.00 + Bolesława i Władysława Rawskich.
17.30 Nabożeństwo majowe
18.00 + Stanisława Szeremeta i Stanisława Myśliwiec.

10 MAJA – PIĄTEK
7.00 + Eugenię Pietrzyk – intencja od sąsiadów Zdanowiczów.
17.30 Nabożeństwo majowe
18.00 + Stanisławę i Stanisława Kosińskich – imieninowa, Józefa Kosińskiego, Wiesława Jankowskiego.
19.00 MAJÓWKA WE WSI PRĄDZEWO – KOPACZEWO.

11 MAJA – SOBOTA
7.00 + Stanisława Mikiciuka w 2 r. śm.,
17.30 Nabożeństwo majowe
18.00  Dziękczynno – Błagalna w 18 r. urodzin Marcina z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla niego i rodziny.
19.00 MAJÓWKA WE WSI RZĄDZA.

Tagi: