5 stycznia- 2 NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM- OGŁOSZENIA>> kliknij

— 5 stycznia- 2 NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM- OGŁOSZENIA>> kliknij

5 STYCZNIA- 2 NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

1. W tym tygodniu przypada jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego, na każdej Mszy św. obrzęd błogosławieństwa kadzidła i kredy. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na misje.
Przyszła niedziela to święto Chrztu Pańskiego, która kończy okres Bożego Narodzenia.

2. Ze względu na kolędę od wtorku 7 stycznia do soboty  25 stycznia Msze św. będą odprawiane w dni powszednie tylko o godz. 7.00, będą to Msze św. koncelebrowane, spowiedź 15 minut przed Mszą św.
Również w tych dniach od 7 do 25 stycznia kancelaria parafialna będzie czynna codziennie od poniedziałku do soboty rano od godz. 8.00 do 9.00.

3.  Do 25 stycznia nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu w piątki.

4. Komunia św. w naszym kościele jest udzielana procesyjnie w postawie stojącej. Osoby, które chciałyby przyjmować Komunię św. w postawie klęczącej proszone są, aby na zakończenie procesyjnego udzielania Komunii św. podejść i uklęknąć przy balaskach od strony chrzcielnicy, tym osobom udzielimy Komunii św. na końcu.

5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych.

6. W dalszym ciągu zapraszamy dzieci i młodzież do zasilenia szeregów naszej scholi. Próby odbywają się w soboty o godzinie 16.00 w salce parafialnej.

5 STYCZNIA – 2 NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

7.00 + Witolda i Stanisława Abramowskich, Antoniego, Anielę i Franciszka Sadochów.

1.
Dziękczynno – Błagalna w 25 r. ślubu Beaty i Mirosława Jackiewiczów z podziękowaniem za otrzymane łaski i
z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i całej rodziny.
2. + Mariannę Gryz w 17 r. śm., Zenona, Annę i Franciszka Gryzów.
3. + Wiesława Beredę w 17 r. śm., Zenona, Annę i Franciszka Gryzów.
4. + Benedykta Książka.
5. + Janinę Kowalczyk – intencja od uczestników pogrzebu.

11.00 ZA PARAFIAN

18.00 + Katarzynę Woźnicę i Aleksandę Ochman.

6 STYCZNIA – PONIEDZIAŁEK ( UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO )

7.00 + Zofię Kowalską – intencja od uczestników pogrzebu.

1. + Teresę Sałańską w 30 r. śm., Mariana Michalaka z rodzicami i zm. z rodz. Barszczewskich.
2.+ Barbarę Stępień w 1 r. śm.,
3. + Jerzego Poławskiego w 1 r. śm., Andrzeja i Zygmunta Poławskich, Józefa, Mariannę, Sylwestra i Zbigniewa Pyrzanowskich.
4.+ Zygmunta Kosińskiego w 8 r. śm., i jego rodziców.
5. + Krzysztofa Gromadowskiego – intencja od uczestników pogrzebu.

11.00 + Ireneusza Cudnego w 14 r. śm., i zm. z rodz. Cudnych, Wojciecha i Andrzeja Brogowskiego.

18.00 + Aleksandrę i Władysława Szubów, Marcjannę i Jana Perzanowskich, Helenę i Edmunda Gryz, Kazimierza Janiszewskiego i Adama Perzanowskiego.

7 STYCZNIA – WTOREK
7.00 + Franciszkę Sierhej.
7.00 + Edwarda Słowika – intencja od uczestników pogrzebu.

8 STYCZNIA – ŚRODA
7.00 + Zofię i Stanisława Czapskich.
7.00 + Stanisława Gąsiora – intencja od uczestników pogrzebu.

9 STYCZNIA – CZWARTEK
7.00 + Waldemara Jackiewicza w miesiąc po pogrzebie.
7.00 + Marka Firkowskiego – intencja od uczestników pogrzebu.

10 STYCZNIA – PIĄTEK
7.00 + Stanisława Gochnę w miesiąc po pogrzebie.
7.00 + Kamila Prusa – intencja od uczestników pogrzebu.

11 STYCZNIA – SOBOTA
7.00 + Andrzeja Kania w miesiąc po pogrzebie.
7.00 + Cezarego Ołdaka – intencja od uczestników pogrzebu.