6 grudnia DRUGA NIEDZIELA ADWENTU>> kliknij

6 grudnia DRUGA NIEDZIELA ADWENTU

1. W tym tygodniu obchodzimy jutro wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła, we wtorek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia N.M.P., w czwartek wspomnienie N.M.P. Loretańskiej.

2. Rozpoczęliśmy Rekolekcje Adwentowe w naszej parafii, które potrwają do wtorku 8 grudnia. W poniedziałek i Wtorek Msze św. z nauką ogólną o godz. 9.00, 16.00, 18.00 i 20.00. Na każdej Mszy św. możliwość spowiedzi.

3. Dziś przy wyjściu z Kościoła będą zbierane ofiary do puszek na pomoc dla Kościoła na wschodzie.

4. Msze św. roratnie w naszym Kościele są odprawiane codziennie w dni powszednie o godz. 7.00. Serdecznie zachęcamy do udziału w roratach.

5. Opłatki można nabywać u pana Organisty w Kościele lub u Niego w domu.

6. W zakrystii są do nabycia świece CARITAS na stół wigilijny. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na pomoc dzieciom z ubogich rodzin.

7. W następną niedzielę w kruchcie Kościoła ministranci będą rozprowadzać pobłogosławione sianko na stół wigilijny. Ofiary złożone przy tej okazji są przeznaczone na fundusz ministrancki.

8. W przyszłą niedzielę o godz. 17.30 różaniec fatimski a o godz. 18.00 Msza św. w intencji Kół Różańcowych z naszej parafii.

9. W dni powszednie spowiedź 15 minut przed Mszą św. w zakrystii ministranckiej.

10. Jest do nabycia tygodnik ” Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

6 grudnia DRUGA NIEDZIELA ADWENTU

7.00+ Sabinę Kielczyk – 6 greg.

1. + W intencji Koła Różańcowego z Suchowizny.

2. + Edwarda i Wiesława Miętus, Stanisławę i Stanisława Bereda z rodziną.

3. + Andrzeja Kanię w 1 r. śm.,

4. + Mariannę i Kazimierza Jackiewiczów i zm. z rodz. Jackiewiczów i Kurków.

5. + Sylwię Kacprzyk – intencja od babci Zosi.

6. + Marcina Jackiewicza– intencja od rodziny Grubów.

7. + Za zmarłe siostry z Koła Różańcowego z Rządzy i za duszę w czyśćcu cierpiące.

8. + Barbarę Gnich – imieninowa.

9. + Bohdana Mataka – intencja od pracowników Zespołu Szkolnego w Stanisławowie.

10. + Annę Glinka w miesiąc po pogrzebie.

11. + Czesława Kowalczyka – intencja od rodziny Kaimów.

12. + Stanisławę Kowalczyk w 16 r. śm., Jana, Zenona, Mariusza i Genowefę Jakubowskich.

13. + Wiesława Beredę – imieninowa.

14. + Barbarę Rosłoń – imieninowa, Henryka Rosłoń.

15. + Zdzisława Kaima w 4 r. śm.,

16. + Sławomira Bieńkowskiego – intencja od uczestników pogrzebu.

17. + Helenę Pytkowską – intencja od uczestników pogrzebu.

11. 00 W INTENCJI PARAFIAN

18.00 + Wiesława Gajczego, Zofię-Danutę Gajczy i zm. z rodz. Gajczy i Naporów.

7 grudnia – PONIEDZIAŁEK  (REKOLEKCJE)
9.00 + Sabinę Kielczyk – 7 greg.
16.00 + Roberta Drozdowskiego w 2 r. śm.,
18.00 + Jana Rawskiego w 28 r. śm., Helenę Rawską i zm. z rodz. Rawskich i Zdanowiczów.
20.00 + Stanisława Gochnę w 1 r. śm.,

8 grudnia – Wtorek / UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA N.M.P./ ( REKOLEKCJE)
9.00 + Sabinę Kielczyk – 8 greg.
16.00 + Józefa Kosińskiego w 10 r. śm., Wiesława Jankowskiego – imieninowa, Stanisławę i Stanisława Kosińskich.
18.00 W Intencji Rodzin z Kręgów Matki Bożej Pielgrzymującej.
20.00 + Bronisławę Płochocką i zm. z rodz. Płochockich.

9 grudnia  – Środa
7.00 + Sabinę Kielczyk – 9 greg.
18.00 + Marię Zagórską w 3 r. śm., Jolantę Sabak.

10 grudnia  – CZWARTEK
7.00 + Sabinę Kielczyk – 10 greg.
18.00 Dziękczynno – Błagalna w intencji Koła Różańcowego z Ładzynia, któremu patronuje Matka Boża Loretańska z prośbą o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski dla członków koła i ich rodzin, oraz za śp. Czesławę Cudna i Albinę Świderska.

11 grudnia  – PIĄTEK
7.00 + Sabinę Kielczyk – 11 greg.
18.00 + Michalinę Czerwińską w 21 r. śm., Kazimierza i Stanisława Czerwińskich, Honoratę Roszkowską.

12 grudnia  – SOBOTA
7.00 + Sabinę Kielczyk – 12 greg.
18.00 + Leszka Ludwiniaka w 1 r. śm., Jana i Annę Kamińskich z rodzicami.