6 LISTOPADA/ 32 NIEDZIELA ZWYKŁA> kliknij

6 LISTOPADA/ 32 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu obchodzimy: w środę święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, w czwartek wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła, w piątek wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa oraz święto Odzyskania Niepodległości przez Polskę ( 104 rocznica ). Z racji święta narodowego Biskup Diecezji udziela dyspensy od postu, w sobotę wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika.

2. W piątek w Święto Niepodległości o godz. 9.00 Msza św. w intencji Ojczyzny. Na Mszy św. będzie śpiewał chór z parafii św. Józefa w Wołominie a później będzie Koncert w GOK-u. Po Mszy św. przemarsz na rynek i złożenie kwiatów przy pomniku. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

3. W przyszłą niedzielę przy wyjściu z Kościoła będą zbierane ofiary do puszek z okazji dnia solidarności z Kościołem prześladowanym. Również w przyszłą niedzielę o godz. 14.00 Msza św. w Wólce Czarnińskiej w intencji dziękczynnej za plony oraz w intencji Ojczyzny i mieszkańców.

4. Dziś o godz. 13.00 poświęcenie nowo wybudowanej sali gimnastycznej w Ładzyniu.

5. W dalszym ciągu przyjmujemy na wypominki roczne w zakrystii i kancelarii parafialnej.

6. W przyszłą niedzielę 13 listopada na godz. 17.30 zapraszamy wszystkich chętnych na Różaniec Fatimski, a po Różańcu o godz. 18.00 Msza św. w intencji Kółek Różańcowych z naszej parafii – członków, zelatorki i ich rodzin.

7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie formacyjne z rodzicami dzieci komunijnych.

8. W dni powszednie spowiedź 15 minut przed Mszą św. o godz. 7.00 i 18.00.

9. Spotkania grupy AA „Ocaleni” będą się odbywać w niedzielę o godz. 17.00 w salce przy wikariatce.

10. Jest do nabycia tygodnik ” Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

7 LISTOPADA- PONIEDZIAŁEK

7.00 + Mariannę Prus w miesiąc po pogrzebie.
18.00 + Mariana Dyłę.

8 LISTOPADA –  WTOREK
7.00 + Jana Kubickiego w miesiąc po pogrzebie.
18.00 W Intencji Rodzin z Kręgu Matki Bożej Pielgrzymującej.

9 LISTOPADA –  ŚRODA
7.00 + Bolesława i Wandę Cuprynowskich z rodziną, Andrzeja Kanię z rodzicami.
18.00 + Adama Trawickiego w 3 r. śm., i zm. z rodz. Zdanowiczów i Tacikowskich.

10 LISTOPADA  – CZWARTEK
 7.00 + Eugeniusza Gnich w miesiąc po pogrzebie.
18.00 + Henrykę Piotrowską w 8 r. śm., Mariana, Stanisława, Danutę i Mariana Piotrowskich, Czesława, Franciszkę, Stefanię, Wacława, Józefa i Zbigniewa Słowik. Stanisława i Czesławę Dobosz.

11 LISTOPADA  –PIĄTEK
7.00 + Lidię Zduńczyk w miesiąc po pogrzebie.
9.00 W INTENCJI OJCZYZNY
18.00 + Jadwigę Ołdak w 3 r. śm.,

12 LISTOPADA – SOBOTA
7.00 + Stefanię Rek w 20 r. śm., Ignacego Reka i zm. z rodz. Nalazków i Reków.
18.00 + Sławomira Araszkiewicza – imieninowa.

13 LISTOPADA– 33 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 + Stanisława Sasina w 10 r. śm., Jadwigę i Wojciecha Sasin.

1. + Mirosława, Wacława, Wiktorię i Jana Szczęsnych z rodziną i zm. z rodz. Beredów i za dusze w czyśćcu cierpiące, Jerzego Pełka, Edwarda Stryjek, Mariannę Szulich, Juliannę Skuza, Władysławę Kur.

2. + Artura Chodowicza w 1 r. śm.,

3. + Bogdana Zielińskiego w 3 r. śm.,

4. + Stanisława Gańko – int. od Agaty Kulesza i od rodz. Uzdowskich.

5. + Henrykę i Danutę Wojtyńskich – int. od wszystkich pracowników ZUS.

6. + Floriana Wiktorowicz – int. od rodz. Mowczan ze Stanisławowa.

7. + Za zmarłe członkinie żywego Różańca pw. Matki Bożej Loretańskiej z Rządzy.

8. + Stanisława Reka w miesiąc po pogrzebie.

9. + Andrzeja Gajewskiego – intencja od uczestników pogrzebu.

10. + Kazimierza Rosłon – intencja od uczestników pogrzebu.

11. + Bernadetę Prus – intencja od uczestników pogrzebu.

12. + Marcina i Tadeusza Witkowskich, Kamila Główkę.

13. + Stanisława Gromadowskiego, Eugeniusza, Andrzeja i Zofię Gajewskich, Stanisława Szubę, Stanisława i Marka Jakubowskich.

14. + Stefana Kosińskiego w 4 r. śm., i zm. z rodz. Kosińskich.

15. + Ryszarda Biesiadę z rodzicami i dziadkami.

14.00 MSZA ŚW. W WÓLCE CZARNIŃSKIEJ:

Dziękczynno – Błagalna za zbiory i o Boże Błogosławieństwo dla wszystkich mieszkańców i całej ojczyzny.

13.30 Msza Święta w Kątach Borucza

+ Teresę Siwak w 26 r. śm.,

17.30 RÓŻANIEC FATIMSKI

18.00 Dziękczynno – Błagalna w intencji Kółek Różańcowych w naszej parafii – członków, zelatorki oraz ich rodzin.