7 Lipca – XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – OGŁOSZENIA>> kliknij

— 7 Lipca – XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – OGŁOSZENIA>> kliknij

7 LIPCA  –  NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu przypada we wtorek wspomnienie Św. Jana z Dukli, prezbitera, w czwartek Święto Św. Benedykta, opata, patrona Europy, w piątek wspomnienie Św. Brunona z Kwerfurtu, biskupa i męczennika, w sobotę wspomnienie Św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.

2. Informujemy, że będzie w naszej parafii możliwość przyjęcia Szkaplerza karmelitańskiego NMP z Góry Karmel.
    Zainteresowane osoby zapraszamy do zapoznania się  z obietnicami szkaplerznymi, zobowiązaniem i znaczeniem duchowym szkaplerza, które umieszczone są na ulotkach wyłożonych w kruchcie naszego kościoła oraz na stronie internetowej naszej parafii.
    Poświęcenie i nałożenie Szkaplerzy św. będzie miało miejsce  4. 08. 2019 r.(niedziela), podczas Mszy św. o godz. 9.00. Chętni do przyjęcia szkaplerza proszeni są o zgłaszanie się do Zakrystii w celu zapisania. Wszystkie osoby, które wyrażą chęć zostaną zapisane do Księgo Szkaplerznej.  Szkaplerze oraz książeczki dotyczące Szkaplerza św. będą do kupienia w Zakrystii. Zostaną One  rozdane w dniu przyjęcia Szkaplerza tj.  04.sierpnia 2019r na Mszy św. o godz. 9.00

3. Przypominamy, że w okresie wakacji spowiedź w dni powszednie 15 minut przed Mszą św.
    W Niedziele spowiedź przed Mszą św. o godz. 7.00 i 18.00, podczas Mszy św. o godz. 9.00 i 11.00

4. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. obrzęd Błogosławieństwa kierowców i ich pojazdów. Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy polskich.

5.  Jest czas wakacji- przypominamy o odpowiednim stroju w Kościele.

6. W sobotę o godz. 17.30 zapraszamy na Różaniec Fatimski.

7 LIPCA – NIEDZIELA ZWYKŁA- INTENCJE MSZALNE

7.00 + Adama Skrodzkiego – 7 greg.
  1. Dziękczynno – błagalna w 18 r. urodzin Dominika Brzezińskiego z prośbą o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski dla niego i całej rodziny.

2. + Irenę, Henryka i Józefa Brzezińskich i zm. z rodz. Brzezińskich i Płoszaj.

3. + Mirosławę Płoszaj w 1 r. śm.,

4. + Mariusza Śliwę – intencja od koleżanki Pauliny.

5. + Adolfa Karczmarczyka w 14 r. śm.,

6. + Apolonię i Mariana Czapskich.

7. + + Stefanię i Czesława Perzanowskich, Stanisława Rosłonia, Bogdana Perzanowskiego, Czesławę Tabor, Joannę Biesiadę, Marię Wielgo, Jana Nowaka.

8. + Janusza Skuzę, Stanisława Szubę, Annę i Wacława Mrozińskich.

9. + Mariana Michalaka – imieninowa.

10. + Stanisława Miąsko – intencja od uczestników pogrzebu.

11.00  ZA PARAFIAN

13.30  Msza Św. w Kątach Borucza

+ Władysławę i Zygmunta Radziów z rodzicami, Stefanię i Stanisława Dąbrowskich z rodzin ą i Zdzisława Giza.

18.00 + Krystynę Konstantą w 13 r. śm.,

8 LIPCA – PONIEDZIAŁEK

7.00 + Adama Skrodzkiego – 8 greg.
18.00  W Intencji Rodzin z Kręgów Matki Bożej Pielgrzymującej.

9 LIPCA – WTOREK

7.00 + Adama Skrodzkiego –9 greg.
18.00  W intencji Misji, Misjonarzy i w modlitewnych intencjach misyjnych Ojca Świętego.

10 LIPCA – ŚRODA

7.00 + Adama Skrodzkiego – 10 greg.
18.00 + Ireneusza Rupalę w rocz. śm., oraz jego rodziców.

11 LIPCA  – CZWARTEK   ŚW. BENEDYKTA PATRONA EUROPY

7.00 + Adama Skrodzkiego – 11greg.
18.00 + Mariusza w 20 r. śm., i Piotra Kaimów.

12 LIPCA – PIĄTEK

7.00 + Adama Skrodzkiego –12 greg.
18.00 + Jana Gańko w 24 r. śm.,

13 LIPCA – SOBOTA

7.00 + Adama Skrodzkiego – 13 greg
17.30 RÓŻANIEC FATIMSKI
18.00  Dziękczynno – Błagalna w 18 r. urodzin Marcina i w 20 r. urodzin Katarzyny z prośbą o łaski, zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i rodziny.