7 LUTEGO V NIEDZIELA ZWYKŁA>> kliknij

7 LUTEGO 2021r/  V  NIEDZIELA ZWYKŁA

1.Dziś dzień imienin Pasterza naszej Diecezji Biskupa Romualda Kamińskiego. Prosimy o modlitwę w jego intencji.
Jutro(poniedziałek) po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Józefa.
W sobotę 13 lutego na godz. 17.30 zapraszamy wszystkich chętnych na Różaniec Fatimski a po Różańcu o godz. 18.00 Msza św. w intencji Kółek Różańcowych z naszej parafii – członków, zelatorki i ich rodzin.

2. W tym tygodniu obchodzimy: w środę wspomnienie św. Scholastyki w czwartek Światowy Dzień Chorego, wspomnienie N.M.P. z Lourdes. W tym dniu w szczególny sposób modlimy się za chorych.

3. W przyszłą niedzielę przy wyjściu z Kościoła będą zbierane ofiary do puszek na chorych objętych opieką “Caritas” naszej Diecezji.

4. W dni powszednie spowiedź 15 minut przed Mszą św. o godz. 7.00 i 18.00. Spowiadamy w zakrystii ministranckiej. W niedzielę spowiadamy w trakcie Mszy świętych.

5. Dziś po Mszy św. wieczornej rozpoczęcie Kursu przedmałżeńskiego. Zainteresowanych zapraszamy.

6. Jest do nabycia tygodnik ” Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

8 lutego – PONIEDZIAŁEK
7.00 + Helenę Radzio w miesiąc po pogrzebie.
18.00 W Intencji Rodzin z kręgów Matki Bożej Pielgrzymującej.
             Nabożeństwo do Świętego Józefa

9 lutego– Wtorek
7.00 + Jana i Władysławę Wojtyńskich, Irenę i Czesława Mielczarków i zm. z rodz. Wojtyńskich i Mielczarków.
18.00 + Karola, Mariannę i Genowefę Tacikowskich.

10 lutego  – Środa
7.00 + Walentego Wasilewskiego – intencja od chórzystów chóru parafialnego i pana organisty.
18.00 + Jana Rawskiego,

11 lutego  – Czwartek
7.00 + Helenę Pytkowską – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00 + Janinę Zdanowicz w 18 r. śm., Stanisława Zdanowicza i zm. z rodz. Zdanowiczów i Górskich, Zofię i Wiesława Zientarów i zm. z rodz. Zdanowiczów i Góreckich.

12  lutego – PIĄTEK
7.00 + Henryka Materę w miesiąc po porzebie.
18.00 + Lecha Araszkiewicza w 4 r. śm., Zygmunta Chodowicza w 32 r. śm., i zm. z rodz. Chodowiczów i Araszkiewiczów.

13 lutego – SOBOTA
7.00 + Kazimierza Janiszewskiego w 11 r. śm.,
17.30 RÓŻANIEC FATIMSKI
18.00 Dziękczynno – Błagalna w intencji Kółek Różańcowych w naszej parafii – członków, zelatorki oraz ich rodzin.

14 lutego : VI NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 + Janinę Świderską

1. Dziękczynno – Błagalna w 70 r. urodzin Elżbiety i Janusza z podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla nich i całej rodziny.

2. Dziękczynno – Błagalna w 18 r. urodzin Martyny Rosa jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i dary Ducha Św. dla niej i całej rodziny.

3. W intencji zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi nieprzyjaciół Kościoła szczególnie naszego, prosząc o łaski potrzebne do przemiany uzdrowienia serc.

4. + Jacka Rawskiego w 5 r. śm.,

5. + Janinę Kowalską.

6. + Mariannę Rysiawa – intencja od chrześnicy Wandy z rodziną.

7. + Bogusława Zielińskiego.

8. + Stanisławę Miąsko w 2 r. śm., Zbigniewa Miąsko i zm. z rodz. Miąsko.

9. + Ludwika i Franciszkę Kaim, Mariannę i Ferdynanda Boruckich, Danielę i Wiesława Stawickich, Helenę Fortuna.

10. + Jarosława i Jana Wojdyna, Władysława i Paulinę Kurek i zm. z rodz. Wojdynów, Mikołaja Figla.

11. + Lucynę Kaim – intencja od uczestników pogrzebu.

12. + Stanisława Zdanowicza – intencja od uczestników pogrzebu.

11.00  ZA PARAFIAN

+ Mariannę Sobolewską,

18.00  + Pawła, Jana i Michała Andrasików, Bożenę i Józefa Piotrowskich.