7 SIERPNIA/ 19 NIEDZIELA ZWYKŁA> kliknij

7 SIERPNIA/ 19 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W najbliższym tygodniu obchodzimy: jutro wspomnienie Św. Dominika, prezbitera, we wtorek święto Św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy, w środę święto Św. Wawrzyńca, diakona i męczennika, w czwartek wspomnienie Św. Klary, dziewicy.

2. W dni powszednie spowiedź 15 minut przed Mszą św. o godz. 7.00 i 18.00.

3. Dnia 13 lipca (sobota) po Mszy Świętej o godz. 18.00 zapraszamy na Różaniec Fatimski w intencji Kół Różańcowych z naszej parafii.

4. Dożynki gminno – parafialne odbędą się w przyszłą niedzielę 14 sierpnia. Rozpoczną się uroczystą Mszą św. o godz. 11.00. Prosimy o zaangażowanie się w przygotowanie wieńsców dożynkowych, zachętą niech będą nagrody które można otrzymać w konkursie wieńców. Po Mszy Świętej zapraszamy do wzięcia udziału w licznych atrakcjach przygotowanych przez Samorząd naszej Gminy. Gościem specjalnym i gwiazdą wieczoru o godz. 20.00 będzie zespół IRA. Zapraszamy do rodzinnego, ale i godnego przeżycia tego wyjątkowego dnia.

5. Jest do nabycia tygodnik ” Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

8 SIERPNIA- PONIEDZIAŁEK

7.00 + Eugeniusza Kruszyńskiego w 1 r. śm.,
18.00 W Intencji Rodzin z Kręgów Matki Bożej Pielgrzymującej.

9 SIERPNIA  –  WTOREK
7.00 Dziękczynno – Błagalna za Romana w dniu urodzin i imienin jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla niego i całej rodziny.
18.00 + Zofię, Franciszka i Tadeusza Wójcik.

10 SIERPNIA –  ŚRODA
7.00 + Alinę Rendaszka.
18.00  + Jana Komudę w 45 r. śm., Genowefę, Janinę, Jadwigę, Tadeusza i Janusza Komuda, Mariana Szubę, Bożenę, Artura i Stanisława Jakubowskich, Zygmunta Komuda.

11 SIERPNIA  – CZWARTEK
 7.00 + + Henryka Pason – intencja od Hanny.
18.00 + Leszka Araszkiewicza, Jana Araszkiewicza – imieninowa.

12 SIERPNIA  PIĄTEK
18.00 + Karola Dąbrowskiego w 10 r. śm.,

13 SIERPNIA – SOBOTA
7.00   + Jana Kielczyka, Czesława i Bożenę Sobolewskich, Zofię i Ludwika Sienkowskich,  Krystynę Kowalczyk, Tadeusza, Czesławę i Karola i Janusza Dąbrowskich, Stefana i Dariusza Cichockich.
17.00 ŚLUB: Katarzyna Kowalczyk i Michał Przybyszewski.
18.00 Dziękczynno – Błagalna w intencji Kółek Różańcowych w naszej parafii – członków, zelatorki oraz ich rodzin.
18.30 RÓŻANIEC FATIMSKI

14 SIERPNIA– 20 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00  + Kazimierza, Mariana i Mariannę Banaszek, Piotra i Zuzanę Piwek, Sławomira Jerzaka, Edwarda Dobosza, Bogdana Rońdę.

1. + Jadwigę i Wincentego Hutkowskich.

2. + Bogusława Zielińskiego, Janinę Brzezińską w rocz. śm.,

3. + Artura Chodowicza – intencja od uczestników pogrzebu.

4. + Romana Kruszewskiego – intencja od uczestników pogrzebu.

5. + Jana Perzanowskiego – intencja od uczestników pogrzebu.

6. + Aleksandrę Więch w 16 r. śm., Franciszka Wiecha z synami, Genowefę i Aleksandra Beredów i zm. z rodz. Beredów.

7. + Stanisława Przyborowskiego w miesiąc po pogrzebie.

8. + Mirosława Rosochackiego – intencja od uczestników pogrzebu.

9. +Stefanię, Czesława i Bogdana Perzanowskich, Stanisława, Eugeniusza, Ignacego i Mariannę Rosłoń, Sylwię Kacprzyk, Jana Nowaka.

10. + Marka Mrozińskiego w 33 r. śm., i zm. z rodz. Mrozińskich i Skwarskich.

11.00 DOŻYNKI DIECEZJALNE. MSZA ŚW. DZIĘKCZYNNA ZA ZBIORY.

13.30 Kąty Borucza

+ Barbarę Kaim w 21 r. śm., Józefa Siwaka w 18 r. śm.,

18.00 + Stanisławę i Jana Gąsiorowskich, Balbinę Pietrzyk.