7 STYCZNIA 2024/ II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM/ ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

7 STYCZNIA 2024/ II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM /ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

1. Dzisiejsza niedziela Chrztu Pańskiego kończy okres Narodzenia Pańskiego. Od jutra rozpoczyna się okres zwykły roku liturgicznego.

2. Ze względu na kolędę Msze Św. w styczniu w dni powszednie są odprawiane tylko o godz. 7.00. Nie ma też piątkowej adoracji Najświętszego Sakramentu. Kancelaria parafialna w styczniu jest czynna w poniedziałek, czwartek i sobotę w godz. od 8.00 do 9.00.

3. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 11.00 spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych.

4. Przypominamy, że w każdą niedzielę o godz. 17.00 w salce przy wikariatce odbywają się mityngi grupy AA – „Ocaleni”.

5. Spowiedź w dni powszednie 15 minut przed Mszą Św. o godz. 7.00

6. Jest do nabycia tygodnik „Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

8 STYCZNIA – PONIEDZIAŁEK
7.00 + Halinę Gorczyca – 7 greg.
7.00 + Aleksandrę i Władysława Szubów, Helenę i Edmunda Gryz, Marcjannę i Jana Perzanowskich, Kazimierza Janiszewskiego, Adama Perzanowskiego.

9 STYCZNIA – WTOREK
7.00 + Halinę Gorczyca – 8 greg.
7.00 + Piotra Mielczarka w miesiąc po pogrzebie.

10 STYCZNIA – ŚRODA
7.00  + Halinę Gorczyca – 9 greg.
7.00 + Franciszka Sierheja.

11 STYCZNIA – CZWARTEK
7.00 + Halinę Gorczyca – 10 greg.
7.00 +  Adama Baranowskiego – intencja od uczestników pogrzebie.

12 STYCZNIA – PIĄTEK
7.00 + Halinę Gorczyca – 11 greg.
7.00 + Zbigniewa-Władysława Zapartego – intencja od uczestników pogrzebie.

13 STYCZNIA – SOBOTA
7.00 + Halinę Gorczyca – 12 greg.
16.00 ŚLUB: Milena Wiercioch i Adrian Lis.

14 STYCZNIA –  3 NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

7.00 + Halinę Gorczyca – 13 greg.

1. Dziękczynna – Błagalna w 50 r. urodzin Arkadiusza jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej i Dary Ducha św. dla niego i całej rodziny.

2. Dziękczynna za otrzymane łaski i przeżyte w trzeźwości 10 lat Józefa z prośbą o Boże błogosławieństwo, wytrwałość, zdrowie, opiekę Matki Bożej i Dary Ducha św. dla niego i całej rodziny.

3. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziny Bogu wiadomej.

4. + Zygmunta Kosińskiego w 1 r. śm., Stanisława, Stefana, Cecylię, Jana, Helenę i Annę Gryz.

5. + Wacława, Mirosławę, Wiktorię i Jana Szczęsnych z rodziną i zm. z rodz. Beredów i za dusze w czyśćcu cierpiące.

6. + Jana Mosaka w 28 r. śm., Janinę Mosak w 8 r. śm., Mariana Łokietka w 11 r. śm., Zofię Łokietek w 1 r. śm.,

7. + Zofię i Stanisława Czapskich, Mariannę Bieńkowska, Wacława Ołdaka, Zofię i Mieczysława Ołdak.

8. + Czesława Zdanowicza i zm. z rodz. Zdanowiczów i Bontruków.

9. + Adama Baranowskiego – intencja od członkiń Koła Różańcowego z Wólki Czarnińskiej.

10. + Jerzego Poławskiego w 5 r. śm., i zm. z rodz. Poławskich, Józefa i Mariannę Pyrzanowskich oraz ich synów i zm. z rodz. Pyrzanowskich.

11. + Henrykę Piwek w miesiąc po pogrzebie.

12. + Elżbietę Nagy w miesiąc po pogrzebie.

13. + Zbigniewa Zapartego w miesiąc po pogrzebie.

14. + Irenę, Aleksandra i Czesława Czapskich.

15. + Tadeusza Brzost – intencja od uczestników pogrzebu.

16. + Piotra Dziubak – intencja od uczestników pogrzebu.

17. + Celestyna Gajewskiego – intencja od uczestników pogrzebu.

18. + Helenę i Czesława Jurek, Waldemara, Halinę, Kamila i Annę Jurek

11.00 ZA PARAFIAN

13.30 Msza Święta w  w Kątach Borucza

+ Helenę Sowa w 17 r. śm., Czesława Sowę, Zbigniewa Sowę w 14 r. śm.,

18.00 + Cecylię i Mieczysława Krysik, Włodzimierza Krysik.