8 STYCZNIA/ III NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM> kliknij

8 STYCZNIA/III NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIMŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

1. Dzisiejsza niedziela kończy okres Narodzenia Pańskiego. Od jutra rozpoczyna się okres zwykły.

2. W styczniu ze względu na kolędę w dni powszednie Msze św. są odprawiane tylko o godz. 7.00.

3. W styczniu kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałek, czwartek i sobotę od godz. 8.00 do 9.00.

4. W piątek po Mszy św. o godz. 7.00 różaniec fatimski.

5. Serdeczne Bóg zapłać tym, którzy nas przyjęli z wizytą duszpasterską w tym tygodniu. Dziękujemy również za ofiary złożone przy tej okazji na potrzeby materialne naszej parafii.

6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu Stanisławowskiej Orkiestry Dętej.

7. Spowiedź w dni powszednie 15 minut przed Mszą św. o godz. 7.00

8. Jest do nabycia tygodnik ” Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

9 STYCZNIA – PONIEDZIAŁEK
7.00 + Edwarda Skibczaka – 8 greg.

10 STYCZNIA – WTOREK
7.00 + Edwarda Skibczaka – 9 greg.
7.00 + Zofię Gromadowską w miesiąc po pogrzebie.

11 STYCZNIA – ŚRODA
7.00  + Edwarda Skibczaka – 10 greg.

12 STYCZNIA – CZWARTEK
7.00 + Edwarda Skibczaka – 11 greg.

13 STYCZNIA – PIĄTEK
7.00 + Edwarda Skibczaka – 12 greg.
7.00 Dziękczynno – Błagalna w intencji Kółek Różańcowych w naszej parafii – członków, zelatorki oraz ich rodzin.
7.30 RÓŻANIEC FATIMSKI

14 STYCZNIA – SOBOTA
7.00 + Edwarda Skibczaka – 13 greg.
7.00 + Zofię Szczęsną w 8 r. śm., Zygmunta Szczęsnego.

15 STYCZNIA – NIEDZIELA: 2 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 + Edwarda Skibczaka – 14 greg.

1. Dziękczynno – Błagalna w 9 r. wstąpienia do wspólnoty „AA Ocaleni” z prośbą o dalszą wytrwałość, zdrowie, Boże Błogosławieństwo i dary Ducha św. dla Józefa i jego rodziny, oraz o szybki powrót do zdrowia dla Jacka Sokołowskiego.

2. + Mirosława, Wacława, Wiktorię i Jana Szczęsnych i zm. z rodz. Beredów i za dusze w czyśćcu cierpiące.

3. + Ewę Kozłowską w rocz. śm.,

4. + Janinę Mosak w 7 r. śm.  Jana Mosak w 27 r. śm., Mariana Łokietek w 10 r. śm., Zofię Łokietek w miesiąc po pogrzebie.

5. + Helenę i Czesława Jurek, Halinę Jurek.

6. + Henrykę Gromadowską – int. od rodz. Trąbińskich i Brzezińskich.

7. + Marka Kacprzaka w miesiąc po pogrzebie.

8. + Ewę Parol – int. od uczestników pogrzebu.

9. + Mirosława Rosochackiego – int. od uczestników pogrzebu.

10. + Danutę Szuba – int. od uczestników pogrzebu.

11. + Genowefę Rogala – imieninowa, Zdzisława, Jana, Stanisławę i Stanisława Rogala z rodziną, Władysławę Gołębiewską w miesiąc po pogrzebie, Józefę i Feliksa Gołębiewskich z rodziną, Stefana Machnyk w miesiąc po pogrzebie i za dusze w czyśćcu cierpiące.

11.00  ZA PARAFIAN

13.30 Kąty Borucza

+ Mariana Prusa w 18 r. śm., z rodzicami, Dariusza Prusa, Józefę i Ludwika Piotrowskich.

18.00  + Czesława Zdanowicza i zm. z rodz. Bontruków i Zdanowiczów, Helenę Czajkowską.