9 lutego-5 NIEDZIELA ZWYKŁA- OGŁOSZENIA>> kliknij

9 LUTEGO- 5 NIEDZIELA ZWYKŁA

W tym tygodniu przypada:
 – poniedziałek wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy,
– we wtorek przypada światowy dzień chorego,
– w piątek Święto św. Cyryla, Mnicha i Metodego, biskupa, patronów Europy.

2. W przyszłą niedzielę przy wyjściu z Kościoła będą zbierane ofiary do puszek na chorych objętych opieką „Caritas” naszej Diecezji.

3. W okresie ferii w dni powszednie spowiedź 15 minut przed Mszą św. o godz. 7.00 i 18.00

4W czwartek 13 lutego na godz. 17.30 zapraszamy wszystkich chętnych na Różaniec Fatimski a po Różańcu o godz. 18.00 Msza św. w intencji Kółek Różańcowych z naszej parafii – członków, zelatorki i ich rodzin.

5. 9 marca ( poniedziałek ) w naszej parafii odbędzie się Wieczór Chwały i Uzdrowienia. O godz. 18.00 Mszę św. będzie koncelebrował Ks. Piotr Jasek ze zgromadzenia Orionistów, a po Mszy uwielbienie i modlitwy o uzdrowienie poprowadzi Michał Świderski, Lider Szkoły Nowej Ewangelizacji diecezji gliwickiej.

6. Na czas ferii zimowych zawieszamy spotkania Kręgu Biblijnego, zbiórki ministrantów oraz próby scholi dziecięco-młodzieżowej.

7.  Nastąpiła zmiana Nr. konta parafialnego. Nowy numer konta jest podany na stronie internetowej naszej parafii, oraz jest podany na tablicy ogłoszeń w kruchcie naszego Kościoła.
Nr. konta parafii: 65 1240 2148 1111 0010 9633 9867

INTENCJE MSZALNE/ 5 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 + Janinę Świderską – urodzinowa, Stanisławę i Jana Świderskich, Ewę i Stanisława Marchela.

1. O zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Stanisławy i Romana wraz z całą rodziną.

2. O zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Ani – intencja od Koła Różańcowego z Sokóla.

3. + Jana i Władysławę Wojtyńskich, Irenę i Czesława Mielczarków i zm. z rodz. Wojtyńskich i Mielczaków.

4. + Leszka Ludwiniaka – intencja od znajomych.

5. + Alicję w 3 r. śm., Stanisława i Karola Endzelmów.

6. + Stanisława Miąsko w 1 r. śm.,

7. + Felicję Paszkowską w 30 r. śm.,

8. + Edwarda Dobosza – intencja od uczestników pogrzebu.

9. + Witimira Ołdaka w miesiąc po pogrzebie.

10. + Łukasza Wojtyńskiego w 1 r. śm., i zm. z rodz. Wojtyńskich, Władysława, Halinę, Stanisława, Maksymiliana, Ryszarda i Jana. Czesławę i Janusza Paczkowskich z rodzicami i rodziną

11. + Benedykta Książka.

12. + Ludwikę i Franciszka Kaim, Danielę i Wiesława Stawickich, Helenę Fortuna.

13. + Jana Wojdynę w 5 r. śm., Jarosława Wojdynę, Stanisławę i Mariannę Wojdyna, Paulinę Kurek, Mikołaja Figla.

14. + Władysława Kielczyka w 15 r. śm., Annę, Piotra, Mariannę i Jana Kielczyków, Kazimierę, Władysławę i Aleksandra Ryszawów, Jarosława i Maksymiliana Zduńczyk, Karolka Stępnia.

15. + Mariusza Śliwę – intencja od uczestników pogrzebu.

11.00  ZA PARAFIAN

+ Genowefę Rogala – intencja od mieszkańców Kątów Borucza.

18.00 + Karola, Mariannę i Genowefę Tacikowskich i zm. z rodz. Tacikowskich.

10 LUTEGO – PONIEDZIAŁEK
7.00 + Cecylię Gromadowską – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00 + Barbarę Bereda w 14 r. śm., Stanisława Beredę i zm. z rodz. Beredów i Prusów.

11 LUTEGO – WTOREK
7.00 + Hannę Modzelewska – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00 + Janinę Zdanowicz w 17 r. śm., i zm. z rodz. Zdanowiczów i Górskich, Zofię i Wiesława Zientarów i zm. z rodz. Zientarów i Marciniaków.

12 LUTEGO – ŚRODA
7.00 + Kamila Prusa – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00 + Kazimierza Janiszewskiego w 10 r. śm.

13 LUTEGO – CZWARTEK
7.00 + Benedykta Książka – intencja od uczestników pogrzebu.
17.30 RÓŻANIEC FATIMSKI
18.00 Dziękczynno – Błagalna w intencji Kółek Różańcowych w naszej parafii – członków, zelatorki oraz ich rodzin.

14 LUTEGO– PIĄTEK
7.00 + Leszka Ludwiniaka – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00 + Pawła i Jana Andrasik, Józefa i Bożenę Piotrowskich.

15 LUTEGO – SOBOTA
7.00 + Irenę Czapską w miesiąc po pogrzebie.
18.00 + Helenę Kaim w 5 r.śm, Henryka Kaima w 31 r. śm, i zm. z rodz. Kaimów i Ratyńskich