14 LUTEGO VI NIEDZIELA ZWYKŁA>> kliknij

14 LUTEGO 2021r/  VI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu obchodzimy:
Środa popielcowa rozpocznie okres Wielkiego Postu. Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem o godz. 7.00, 9.00, 16.00 i 18.00.W tym dniu obowiązuje post ścisły.
W piątek nabożeństwa Drogi Krzyżowej o godz. 16.00 dla dzieci i 17.30 dla dorosłych.
Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.30.
Zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach.

2. Dziś przy wyjściu z kościoła będą zbierane ofiary do puszek na chorych objętych opiekę ” Caritas ” naszej Diecezji.

3. W  środę popielcową rozpoczynają się Kwartalne dni modlitw o ducha pokuty oraz Tydzień modlitw o Trzeźwość narodu.

4. Jest do nabycia tygodnik ” Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

5.  Od Środy Popielcowej do Wielkiej Soboty będzie można włączyć się w dzieło „Pokuta Rodzin Niniwa 2021”, które jest wynagrodzeniem za grzechy popełnione w rodzinie. Szczegóły >>>kliknij

6.  Już od dziś w naszej parafii można włączyć się w rozważania Męki Pana Jezusa.
Chodzi o poświęcenie jednej godziny w tygodniu, na osobistą modlitwę trwania przy Panu Jezusie Cierpiącym.

Więcej informacji i zapisy>>>kliknij

15 lutego – PONIEDZIAŁEK

7.00 + Irenę Czapską w 1 r. śm.,
18.00 + Ryszarda Kopacza w 3 r. śm., Zofię Kopacz i zm. z rodz. Rawskich i Kopaczów.

16 lutego– Wtorek
7.00 + Walentego Wasilewskiego – intencja od teściów Ludwiniaków.
18.00 Dziękczynno – Błagalna w 20 r. urodzin Jakuba i w rocz. urodzin Pawła jako podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i rodziny.

17 lutego  – Środa  ( ŚRODA POPIELCOWA )
7.00 + Ks. Zygmunta Skarżyńskiego.
9.00 + Marcina Chmielewskiego – intencja od uczestników pogrzebu.
16.00 + Zofię Cieszkowską.
18.00 + Barbarę Bereda w 15 r. śm., Stanisława Beredę i zm. z rodz. Beredów i Prusów.

18 lutego  – Czwartek
7.00 Dziękczynno – Błagalna za szczęśliwe rozwiązanie z prośbą o Boże Błogosławieństwo dla rodziców, córki i nowo narodzonego dziecka.
18.00 + Zm. Z rodz. Białków, Kłusków i Onisków.

19  lutego – PIĄTEK
7.00 Dziękczynno – Błagalna w 1 r. urodzin Tomasza-Szarbela Abramowskiego  z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski dla niego jego sióstr Wiktorii i Zuzi oraz rodziców.
16.00 DROGA KRZYŻOWA DLA DZIECI I
17.30 DROGA KRZYŻOWA DLA DOROSŁYCH I
18.00 + Jana Świadek – intencja od córki Danuty z mężem.

20 lutego – SOBOTA
7.00 + Zofię Cieszkowską w miesiąc po pogrzebie.
18.00 + Zofię i Franciszka Zdanowiczów, Stanisława Wojdynę.

21 LUTEGO – NIEDZIELA: 1 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

7.00 + Lucynę i Jana Białek z rodzicami.

1. + Lucynę Wojtyńską w 4 r. śm., Jana Wojtyńskiego i zm. z rodz. Kubujów, Janiszewskich i Banaszków.

2. + Janusza Skuzę w 2 r. śm.,

3. + Łukasza Rozbickiego – intencja od cioci Stasi.

4. + Henryka Materę – intencja od wnuczki Agnieszki i prawnuków.

5. + Zygmunta Prusa, Mariusza Prusa, Dominikę i Stefana Prus.

6. + Henrykę Podstawka, Stefana Podstawkę, Mariana Murackiego, Tadeusza Wójcika.

7. + Piotra Rosołek, Jerzego Rosołek i zm. z rodz. Rosołek i Bielickich.

8.+ Sylwię Kacprzyk – intencja od uczestników pogrzebu.

9. + Walentego Wasilewskiego – intencja od uczestników pogrzebu.

11.00  ZA PARAFIAN

+ Helenę w 1 r. śm., i Stanisława Pytkowskich i zm. z rodz. Pytkowskich i Stępniów.

17.30 NABOŻEŃSTWO GORZKICH ŻALI

18.00 + Lucjana i Kazimierę Zalewskich i zm. z rodz. Zalewskich i Laskowskich.