21 LUTEGO I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU>> kliknij

21 LUTEGO 2021r/  I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. W tym tygodniu obchodzimy: jutro święto Katedry św. Piotra. Nabożeństwa wielkopostne w naszej parafii: Droga Krzyżowa w piątki o godz. 16.00 i 17.30, Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.30.

2. W przyszłą niedzielę przy wyjściu z Kościoła będą zbierane ofiary do puszek na dzieło misyjne Kościoła Ad gentes.

3. W dniach 15 – 22 lipca organizujemy autokarową pielgrzymkę do Medjugorie. Koszt pielgrzymki to 590 zł i 200 euro. Karty zgłoszeniowe możemy pobrać w zakrystii. W sprawach szczegółowych informacji oraz zapisów prosimy zgłaszać się do ks. Dominika.

4. Jest do nabycia tygodnik ” Idziemy” jak zawsze zachęcamy do nabywania i lektury.

6.   W naszej parafii można włączyć się w rozważania Męki Pana Jezusa. W zakrystii można nabyć również  książkę pt.”24 godziny Męki Pana naszego Jezusa Chrystusa” – Luisy Piccarrety, która może być pomocna podczas rozważań.
Chodzi o poświęcenie jednej godziny w tygodniu, na osobistą modlitwę trwania przy Panu Jezusie Cierpiącym.

Więcej informacji i zapisy>>>kliknij

22 lutego – PONIEDZIAŁEK

7.00 + Ryszarda Zdanowicza w 19 r. śm., i zm. z rodz. Zdanowiczów, Stanisława Glinkę.
18.00 + Dariusza Cichockiego, Stefana Cichockiego w 12 r. śm., Bronisławę i Jana Tacikowskich i za dusze w czyśćcu cierpiące.

23  lutego– Wtorek
7.00 + Janusza Kielczyka – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00 + Annę Kruk w 4 r. śm.,

24 lutego  – Środa
7.00 + Krzysztofa Pietrzyka – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00 + Zbigniewa Galik w 31 r. śm.,

25 lutego  – Czwartek
7.00 + Dariusza Kowalczyka – intencja od uczestników pogrzebu.
18.00 + Antoniego i Helenę Sulejewskich, Jana i Wiktorię Grzywacz.

26  lutego – PIĄTEK
7.00 + Mirosława, Wacława, Wiktorię i Jana Szczęsnych i zm. z rodz. Beredów i za dusze w czyśćcu cierpiące, Władysława Kur z rodziną.
16.00 DROGA KRZYŻOWA DLA DZIECI II
17.30 DROGA KRZYŻOWA DLA DOROSŁYCH II
18.00 + Jana Krysika w 39 r. śm., Bronisławę i Kazimierę Krysik i zm. z rodz. Rogala, Zbigniewa Woźniaka w 8 r. śm.,

27 lutego – SOBOTA
7.00 + Barbarę i Romana Bujalskich i zm. z rodz. Beredów.
18.00 + Halinę Skwarską w 19 r. śm., Władysława Skwarskiego, Tadeusza Wytrykusa i zm. z rodz. Skwarskich, Delczyńskich i Wytrykusów.

28 LUTEGO – NIEDZIELA:  II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

7.00 + Franciszka Zdanowicza w 6 r. śm.,

1. + Aleksandrę Więch – imieninowa i zm. z rodz. Więch.

2. + Romana Strusia – imieninowa.

3. + Andrzeja Kowalczyka w 5 r. śm.,

4. + Edwarda Sarbę – intencja od uczestników pogrzebu.

5. + Kazimierza Milewskiego – intencja od uczestników pogrzebu.

6. + Łukasza Rozbickiego – intencja od uczestników pogrzebu.

11.00  ZA PARAFIAN

+ Emilię Tomaszewską w 5 miesiąc po śm.,

17.30 NABOŻEŃSTWO GORZKICH ŻALI

18.00 + Henrykę Skuza w 9 r. śm., z rodzicami, Franciszka Rudnika z rodzicami i synem Mirosławem, Bronisława Skuzę.